Březen 2010

Dnešní jarní procházka lesem

28. března 2010 v 17:59 | Darina Jakubičková - Dajusska |  Autorská tvorba - Moje fotografie
Nemohla jsem to vydržet, ikdyž dneska počasí moc nepřálo  abylo to dnes jak na Aprýla.Měla jsem děsnou chuť někam jít se projít. Nechala jsem Vlastíčka doma s Majdou, protože těm se do tohopočasí nechtělo, vzala jsem psa a šla jsem sama se projít do lesa.

Zde vkládám nějaké ty fotečky z procházky , snad se budou líbit.

dajusska

The Sims 3 - Screeny ze hry

27. března 2010 v 11:14 | Darina Jakubicková - Dajusska |  Moje oblíbené PC hry
Zde Vám přináším pár svých povedených vyfocených fotek screenshotů ze hry The Sims 3. Snad se budou líbit. Ve hře The Sims 3 se mi libí si vytvořit rodinu, nebo jednotlivce, za kterého pak hraju. Možnosti jsou pomalu nevyčerpatelné. Když Vás nenapadá žádný Simík, můžete si stáhnout třeba Zaca Efrona, nebo Michaela Jacksona a různé jiné známé celebrity.Oblečení a nábytek se dá koupit za Simelony v obchodě Store, přímo na stránkách výrobce hry. Nějaké jsou zdarma.Dají se i stáhnout na legálních forech a stránkách, třeba i různé věci z Hry The Sims 2. Je toho spousty, co můžete dělat ve hře The Sims 3. Už jsou i nové datadisky Cestovní horečka, Luxusní bydlení a chystá se taky The Sims 3 Povolání , ale na datadisky si netroufám, nemám nejlepší PC a asi bych to nerozchodila. Ani by mně asi nebavily, toho času moc nemám, a stačí mi ta jedna hlavní verze co mám.

dajusska
Pod perexem naleznete nejlepší screenshotyze hry, které jsem si udělala ...

The Sims 3

27. března 2010 v 10:43 | Darina Jakubicková - Dajusska |  Moje oblíbené PC hry
Na hru The Sims 3 jsem se moc těšila, ale nevěděla jsem jestli to muj notebook z kousne, a tak jsem si prostě na torentu stáhla beta verzi nelegální hry. Nestidím se za to, prostě se mi nechtělo dávat 1200 kč, za hru která by mi pak nešla. Hru jsem si stáhla a nainstalovala, dokonce jsem si stáhla i nějaké doplňky do hry jako je nábytek, oblečení atd.Jenže hra se mi kolikrát sekla a bylo to na prd. Jenže cena se mi zdála vysoká. Hru jsem odinstalovala, ušetřilasi peníze. Nelituji toho. Jsem ráda, že mám originál hru, neseká se,  hraju jí moc ráda.
dajusska

dajusska
dajusska

Já a hry

27. března 2010 v 10:24 | Darina Jakubicková - Dajusska |  Moje oblíbené PC hry
Tato rubrika bude patřit mím oblíbeným PC hrám. Jsem sice dopělá a mám rodinu, ale každý si rád hraje a já si odpočinu ráda u her.Sice nemám moc času, ale někdy, když nás to doma chytneme, rádi si na PC zahrajeme nějakou hru. Naše Majdí miluje sportovní hry jako je FIFA 06, nebo NHL 09, ale ráda má i GTA San ANDRES? VICE CITY? NFS ATD. Já tyhle hry moc nehraju, ale na jedné hře jsem fakt závislá, hraju jí od roku 2004_5 a jedná se o hru THE SIMS. Začínala jsem u hry THE SIMS 2 A TED M8M THE SIMS 3. Mám originální licencovanouhru z prodejny, a o to víc si to užívám, měla jsem k dispozici simelony, v hodnotě peněz, za které si člověk může koupit další dopňky. Mezi moje další oblíbené PC hry patří hodně hra GOTHIC 3, je to příběh z Fantasy světa, kde plníte různé mise a ukoly a procházíte překrásným Fantasy světem plných orků , čarodějů, elfů a různých bestích. Je to nádherný svět a ma krásnou hudbu.

V dalším článku se budu věnovat hře THE SIMS 3 podrobněji ...

dajusska

Vlastíček s mincí

25. března 2010 v 18:43 | Darina Jakubičková - Dajusska |  Autorská tvorba - Fotka dne
Napadlo mně si dát na blog rubriku fotka dne, kde vždy dám nějaký povedený kousek, který se mi povedl. Samozřejmně asi každý den to nebude, ale snažit se budu. Dneska teda jako první Fotku dne jsem vybrala Vlastíčka s tou pětikorunou na balkoně, ale dala jsem jí do černobílé.

dajusska

Dnešní černobílé fotečky

25. března 2010 v 18:38 | Darina Jakubičková - Dajusska |  Autorská tvorba - Moje fotografie
dajusska
Musela jsem je vyfotit, moc se mi líbily ...
dajusska
Tak tyhle schody, jsou hned pod Libereckým soudem.Nevím, jak se ta ulice jmenuje, ale je tam kousek Azylový dům v Liberci a ulice Truhlářská
dajusska
Foceno z balkona, když jsem přišla z procházky ...

Jaro přišlo k nám

25. března 2010 v 14:26 | dajusska
Jaro přišlo i k nám domů. Konečně je venku krásně, s malým už můžu na malé procházky, byly jsme dlouho nemocný.Měl zánět středního ucha a bral antibiotika, měl to poprvé, takže jsme vlastně vůbec nevěděli čim procházíme.Dalo se to, ale zvládnout. Mmáme skvělou paní doktorku na ORL, takže mu v lokální anestezii ouško propíchla, aby hnis a zánět šel ven z ouška. Je skvělá protože to umí dobře z dětma a je vůbec celkově milá a hodná, to dělá pak hodně.já k ní chodím už od 16 takže jí znám opravdu spoustu let.

Doma jsme byly dlouho zavřený a teď si chceme konečně trochu užít sluníčka, těším se na výlety a procházky.jenže na mně padla nějaká jarní unáva.Ráno se mi nechce z postele, v noci nemohu usnout a děsně mně bolý záda, celkově jsem hodně unavená.Hold Jaro.
Doma, jsme dělali z Vlastíčkem jarní výzdobu do vázičky, a ještě musím jet mamince na hrobeček. Tady jsou první fotečky ....

dajusska

My dva jsme dvojka

23. března 2010 v 17:09 | Dajusska - Darina Jakubicková |  Autorská tvorba -Něco z rodinného alba
Já ze synkem Vlastíčkem ... Vlastík je pro mně všechno po nevydařeném vztahu. Je pro mně mojí láskou, kamarádem, ale i mojí budoucností. Ikdyž zlobí, jako čert, je to můj kluk. Doufám, že se mi ho padří vychovat v dobrého a férového chlapa, který se o svou rodinu dobře postará a neuteče od ní.Jako se to stalo ve vztahu mně....

Škola

22. března 2010 v 13:42 | Dajusska - Darina Jakubicková
Škola je pro mnohé děti a mladé lidi spíše než zábavou z poznání pěkná mučírna. Netěší se často do školy, hledají záminky, aby do ní nemusely. No jo, jenže proč? To jsou děti tak líné a hloupé, že se nic nechtějí naučit?!
Já osobně na základní školu, také nevzpomínám pěkně. Žila jsem ve velké šikaně, kvůly snědšímu vzhledu jsem byla terčem. Nebyla jsem průbojná, byla jsem citlivá a tichá. Toho vrstevníci ze třídy rádi využívaly pro své kruté hry! Školu jsem vážně nenáviděla. Většinou jsem trávila čas zamklá v šatně, na záchodě, v tělocvičně, nebo okradená venku, nebo zmazaná blátem a dokonce psími výkali od svých spolžáků, kteří si tím krátily své volné chvíle. Školní léta pro mně znamenala pouze šikanu, násilí, a strach. Neměla jsem žádné kamarády, čas jsem trávila všude sama, a nebo tím, že jsem se snažila zase před někým utéct.
Co se týče samotného učiva, celkem mi šlo, bavil mně hodně dějepis, ráda jsem psala povídky a příběhy už jako malá a utíkala jsem tak do své světa, který byl pouze můj, takže jsem měla ráda slohovky a referáty. Tělocvik, matematiku, jsem šíleně nenáviděla. Učitelé jsme měli hodně přísný a pedantský, taková však byla i výchova u nás doma.Takže jsem si zvykla. Když jsem devítku opuštěla byla jsem nadšená, že z té budovi děsu vypadnu ven. Na základní školu jsem se nikdy už nepřišla podívat. Občas potkávám lidi ze základky, nepozdravím je. Dokonce si mně pár lidí našlo i na Facu.Nevím proč si mně našli, nebo proč by se chtěli po letech bavit.Já jim nedokázala odpustit. Mučily mně a týrali, bily mně, mlátily a sprostě nadávali.Nemám důvod něco takového odpouštět. Školu jsem nenáviděla.

Střední škola a Vysoká byly perfektní, střední školu navštěvuji dodnes a ráda se setkávám s holkama ze třídy. Myslím, že na to, aby byl člověk spokojený ve škole, je důležité, aby ho ostatní měli rádi, takovýho jaký je. Brát ho do party a bavit se s ním. Být kolektivní. Potom i nějaká ta pětka nebo poznámka, tolik nebolí. To byl můj názor na téma Škola na blogu.cz

dajusska
Svému synkovi, přeji, aby ve škole měl spoustu kamarádu, to je na škole důležité, nechci aby se cítil jako, já, že nikam nepatří a nikdi není pro nikoho dost dobrý ....

Nejdou mi na blog.cz vkládat do příspěvku žádné obrázky

22. března 2010 v 13:29 | Dajusska - Darina Jakubicková
Chci se optat, mám ten problém pouze já, nebo i Vy ostatní.Nemohu nahrát do příspěvku, žádný obrázek.Vše fungovalo.Dnes jsem se přihlásila, a chtěla jsem vložit nové fotky a nejde.Nahraju je.Nejdou mi, však vložit do příspěvku.Nevíte, někdo co s tím.Děkuji za radu.

Vlastíček

22. března 2010 v 13:23 | Dajusska - Darina Jakubicková
Nové fotky mého synka ...

dajusska
dajusska
dajusska
dajusska


Sněženky

21. března 2010 v 16:42 | Dajusska - Darina Jakubicková |  Autorská tvorba - Moje fotografie
Když jsem byla před chvílí s pejskem venku, tak jsem viděla konečně sněženky, tak jsem je hned vyfotila. Konečně je i venku cítit jaro. Dokonce jsem viděla i jehnědy.

dajusska
dajusska
Nejsou krásné,prostě užasné.jaro je opravdu kouzelné, všechno kvete a rodí se.je to zázrak přírody.Příroda je nádherná.jen škoda, že spousta lidí si toho neváží.

Vlčí láska - WOLF LOVE

21. března 2010 v 14:45 Moje fotomontáže - Hrátky s obrázky
Já miluji vlky a tygry, takže těm bych tu věnovala prostor.Jedná se o různé vytvořené obrázky, nebo koláže. Nebo upravy obrázků. Snad se budou líbit.

dajusska

Fotohrátky - Colorky pastelek

21. března 2010 v 14:30 | Dajusska - Darina Jakubicková |  Autorská tvorba - Moje fotografie
Pastelky ...
dajusska
Na blogách a internetu jsou všude možně kolorky, no já zrovna se kolorkám nevěnuji, protože to extra neumím, ale co něco jsem zkusila, je to moje první colorka, tak se nesmějte, oni nějaké přibudou, snad lepší ....

dajusska

Smajlíkovky

21. března 2010 v 13:45 | Dajusska - Darina Jakubicková |  Autorská tvorba - Moje fotografie
No, každý má rád přece smajlíky, moje fotohrátky s magnetky smajlíků na stole v kuchyni :)
dajusska
Zbožnuji smajlíky ....

Zase mně to chytlo, to šílenství

21. března 2010 v 13:39
No prostě, mně zase chytl amok a šílenství.Tak se koukněte, no nejsem já poděs ....


Znova 17 - Moje filmová recenze

21. března 2010 v 13:02 | Dajusska - Darina Jakubicková |  Autorská tvorba - Moje filmové recenze
Já tehle film miluji, zbožnuji. Je pros nejlepší. Perfektní komedie na blbou náladu. Na zaca se můžu koukat vždicky a nikdy mně to neomrzí, ikdyž je to zajíček....

Pár fotek z Liberce ...

21. března 2010 v 12:40 | Dajusska - Darina Jakubicková
Liberec na fotografiích, které jsem fotila, většinou se jedná o mé nejblišší okolí, kde bydlím, z procházek , parky, radnice atd ....

a
Na fotce vidíte Libereckou radnici, je moc pěkná, mně se tedy aspoň moc libí ...

Želvičky

21. března 2010 v 12:19 | Dajusska - Darina Jakubicková |  Autorská tvorba - Moje fotografie
Občas nemám co dělat a ráda nafotím, to co mám zrovna před nosem ...

A

Fotovideo Gaspard Ulliel

21. března 2010 v 12:08 | Dajusska - Darina Jakubicková |  Autorská tvorba - Můj videokanál
Mám ráda filmy a různé herce, a mám slabost pro Gasparda Ulliela z filmu Hannibal Zrození . Zde vkládám videjko věnované, všem, komu se Gaspi libí.Naleznete ho na mém kanálu youtube, kde můžete ohodnotit toto videjko popřípadě zanechat vzkaz.