Červenec 2010

Fotečky z mobilu - Krajina Pilínkov Liberec 2010

31. července 2010 v 19:51 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba - Moje fotografie
Pár nových foteček z mobilu, z Liberce z pilínkova. Pilínkov je malá městská část čtvť Liberce.je tam krásně co říkáte.Do pilínkova to je asi půl hodina cesty autobusem, ale stojí to za to.Krásný klid.

dajusska
Louka z blízka ....

dajusska
dajusska
dajusska
dajusska

Homosexualita

31. července 2010 v 19:07 | Darina Jakubičková |  Téma týdne
Homosexualita je termín pro sexuální orientaci stejného pohlaví. Muž s mužem, žena se ženou.  Homosexualita není nemoc, ani žádná uchylka. Homosexualita mi nevadí.pokavaď si na ní někdo jen nehraje a nebere jí jako nějaký modní tredn. U nás po městě vídám sposutu mladých lidí, kteří o pojmu Homosexualita slyšeli asi tak jednou a hrají si na to. Holky se oblékají do klučičího oblečení a rádi se na veřejnosti ukazují s nějakou dívkou. Vídám to často.

Například u nás v práci máme homosexuála. Názory na něj jsou různé, někdo se do něj stále naváží, někdo ignoruje a někdo ho bere takovýho jaký opravdu je. Homosexualita nemá nic společného na tom, jak člověk pracuje a jaké má výkony? Tak proč soudit!

Myslím si, že je to každého intimní věc. Jestli je či není homosexuálního zaměření. Církev je proti tomu. Jenže církev byla a je proti všemu co je jiné, než se píše v Bibli. Například brali i za špatné, když měl někdo nové nápady, názory a zajímal se třeba o vesmír.

Nikdo nemá právo člověka omezovat, šikanovat a nebo se navážet do toho jaký má sexuální směr. To je můj názor.

dajusska

Máte rádi sitcomy?

31. července 2010 v 18:26 | Darina Jakubičková |  Moje článečky - Co mně zajímá
Máte rádi sictcomy? Krátké zábavné a vtipné rodinné seriály. Já ano. Je to takový relax. Člověk u toho moc nepřemýšlí a pobaví se celá rodina. Nejznámější je asi u nás Kutil Tim, Krok za Krokem, Přátelé,Chůva k pohledání, Jmenuji se Earl,Fresh Prince, Cosby Show ...

dajusska


Alenka v říši divů - Dobrodružný / Rodinný / Fantasy USA, 2010, 108 min

31. července 2010 v 14:22 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba - Moje filmové recenze
Moc se mi líbil film, který mám od včera doma na DVD.Hurá.nemohla jsem se dočkat. Pohádku s názvem Alenka v říši divů.
dajusska
Krásný film od režiséra Tima Burtona

více pod perexem ....

Pilínkov - Léto 2010

31. července 2010 v 13:42 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba - Moje fotografie

dajusska
dajusska
fotečky z Pilinkova pod perexem :)


Léto Pilinkov 2010

31. července 2010 v 13:28 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba -Něco z rodinného alba
Léto v Pilinkově 2010. Poslední dobu jsme hodně často jezdily k našim známím do Pilinkova v Liberci. Je tam nádherná příroda kolem. Kousek je Ještěd a pláně, také Hluboká atd. Také jsme grilovy na zahradě a děti si užívali radosti ze sluníčka a vody v bazénku.

dajusska
Další foto pod perexem ...

Dvě nové fotky Agátky

31. července 2010 v 13:17 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba -Něco z rodinného alba
dajusska
dajusska
Dvě nové fotečky naší Agátky ....Královna zlatého písku

30. července 2010 v 18:58 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba - Moje povídky
Můj malý psaný příběh. Taková malá mnou vymyšlená legenda.

dajusska

více po perexem ...

Karate Kid 2010

30. července 2010 v 13:21 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba - Moje filmové recenze
Moc se mi líbil film, které jsem mohla shlédnout pouze na stažené verzi na internetu. Jedná se o filmovou novinku s názvem Karate Kid 2010.

Ty starší si určitě pamatují starý rodinný film z 80 let tohoto jména. O učiteli Kun-Fu, Kesuke Miyagi a mladém chlapci Dannym La Russo, který aby se mohl ubránit přesile, začal se učit díky panu Miyagi mohl zase vyhrát a získat tak čest a respekt a také srdce hezké dívky.

karate kid
Nový film z roku 2010 se stejným názvem, nám nabízí remake onoho filmu, jen s nějakými malými novinkami. Chlapec se jmenuje Dre a je mu pouhých 12 let, je to afroameričan a stěhuje se z bytu a města, ve kterém celý svůj žil, až do Číny , kde s maminkou bude žít novým životem. V nové zemi, novém městě, je úplně sám.  Ve škole a v ulici ho šikanují mladí chlapci, kteří umějí bojovat Kun-fu. Když velká přesila kluků na malého Dre zautočí , zabrání jim v tom údržbář domu, kde Dre bydlí.  Údržbář začne  malého chlapce vyučovat stylu Kun - Fu. Chlapec se musí zůčastit Kun- Fu turnaje, na kterém bude bojovat proti svému soupeři.

Ve filmu z ní pěkná hudba, a herecké výkony jsou perfektní. V hlavních rolí  se ukážou - Jaden Smith syn známého Willa Smitha a údržbáře hraje Jackie Chan

USA / Čína, 2010, 140 min

Režie: Harald Zwart
Hrají: Jackie Chan, Jaden Smith, Taraji P. Henson
dajusska
Dnešní výlet na Strážní buk

19. července 2010 v 21:02 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba - Moje fotografie
Ráno jsme vyrazily na malý výlet do Lidových lázní do hor Jizerek Liberec, tedy spíše kolem nich. Měli jsme původně rozhodnuto jít po modré značce na "Jezdce" ale nějak jsme sešli a vyšli jsme druhou stranou na naší známe Liberecké výšině, od Výšiny jsme šli po žluté na Kovadlinu, kterou jsem tentokrát vylezla ani jsme se nebála. Kovadlina je kamenitý menší útvár v jizerských horách. Vlastíček se bál, tak zůstal sedět dole.

Od kovadliny jsme se dostali na rozcestí a šli na strážní buk a po modré trase domů ....

dajusska
dajusska

Výhled cestou na výšinu ---( z druhé strany- Volkerák)

SPOUSTA NÁDHERNÝCH FOTEK Z VÝLETU POD PEREXEM


Jak jsme jeli na SAFARI - 2.řada fotek

19. července 2010 v 17:20 | Darina Jakubičková
Jeli jsme 11.7.2010, společně s naší ředitelkou organizace, kde pracuji. Také snáma jela ještě jedna rodina se dvouma dětma.Malým Davídkem a Sofinkou.Takže Vlastík nebyl sám. Odjížděli jsme autem asi vpůl devátý a na 11 jsme byly v cíly. Bylo to docela unavný, jelikož jsme jeli v těch největších pařákách.

Cesta byla opravdu úmorná. Když jsme přijeli na hotel. Hodili jsme na pokoj věci a všichni s vrrhli do hotelového bazénu.voda byla skvělá a nikomu se z vody nechtělo :). po chvilce jsme šli na oběd a pak na malou procházku po zoo. Odpoledne jsme jeli na vyjíždku dvoupatrovým autobusem po safari.Večer nás čekala ještě jedna poznávací projíždka a bowling :)


FOTKY POD PEREXEM

Výlet Safari - Dvůr Králové 2010 - 1.řada fotek

19. července 2010 v 15:54 | Darina Jakubičková |  Autorská tvorba - Moje fotografie
dajusska
Tak jsme byli na dvoudením výletu ve Dvoře Králové v SAFARI. Jeli jsme od nás z práce. Takže jsme tam nebyli samy a o to jsme si více užili výlet. Vlastíček se hned  z kamarádil s dětma Davídkem a Sofinkou, co s náma také jeli.

Pojedeme na SAFARI

10. července 2010 v 13:47 | Darina Jakubičková |  Z pera mého deníčku
Pojedeme na Safari. Už se moc těším jedeme na dva dny zpráce. Minulý rok,to vyšlo jenom Majdě, teď jedeme samy. Hrozně se těším. Zbalím pár věcí a hurá zítra ráno odjíždíme ...

Pro Vlastíka to bude zase něco nového! Přímo z apartmánu, máme verandu z bazénem. Spousta atrakcí atd. Výletů kolem. Projíždka Safari ....

dajusska

Kuky se vrací - design na blog

4. července 2010 v 14:53 | Darina jakubičková - Dajusska |  Moje fotomontáže - Hrátky s obrázky
Tak mně napadlo si změnit zase design blogu, tentokrát pojedu ve filmové novince českého filmu Kuky se vrací. Snad se NEW design bude líbit :)


Jen jsem ještě potom změnila barvičku pozadí na šdivou, aby se více hodila k obrázku k záhlaví ...
dajusska

Začalo nám opravdové léto

4. července 2010 v 14:23 | Darina jakubičková - Dajusska |  Z pera mého deníčku
Se začátkem letních prázdnin nám opravdu začlo zatím překrásné počasí. Celkem se snažím trochu vypnout, ikdyž dovču ještě nemám, ale snažím se co nejvíce být někde venku. Dostala jsem včera krásný dárek od mé paní šéfové. Leni díky :), krásný nový mobilní telefon, který mně firma objednala a koupila. jedná se o telefon LG BL 20 s foťákem 5 mpx,
dajusska

Je opravdu luxusní a nádhrnej.Je bezdotykový, ale po chvilce hraní jsem se do toho hned dostala. Fotky má luxusní. Včera jsme byly na grilovačce na sociálním bytě :) To je naše místo, kde máme ubytované naše klienty - vozíčkáře.Byt patří nám naší osobní asistenci.S klientama, máme vždy přátelský a rovný vztah.Vše bylo perfektní, bavilo se, hrála hudba, jen smůla, muselo se jít také domů.

Majdí totiž a všichni z práce ráno dnes odjížděli na VELEHRAD 2010, na Moravě na svátek Cyrila a Metoděje. Já s malým jsem nejela.Nezvládli by jsme tak dlouhou cestu. Protože ani není hlídání na pejska. A jet 10 hodin vlakem s malým si netroufnu :(.

Dneska jsem byla jen na malé procházce, abych vyzkoušela mobil- foťák. Tak tady je pár obrázků. Nedá se to srovnat s Nokii. Já měla ten svůj Sony Ericsson K 750 i a ten byl milionový, všechno se na něj dalo sehnat, hry, hudba , programy. Měl sice 2 mpx foták, ale fotky byly luxusní. Majda má Nokii se 2 Mpx, a fotky se nedají srovnat. Nikdy barevně, ani čistě moc dobře nevypadali. Já mám pak taky Nokii uplně obyčejnou má foták jen VGA a vypadají fotky stejně jak kdybych fotila s Majdinou 2 mpx Nokii. Nikie jsou kvalitní, ale na tohle už moc nemysleli.

dajusska
dajusska
dajusska